Вічна пам’ять Небесній Сотні!

1396529952_tnmk-prezentovali-trogatelnuju-pesnju-pamjati-nebesnoj-sotni-video

Сьогодні, 20 лютого Україна вшановує подвиг Небесної Сотні: людей, які загинули під час подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Два роки тому 18-20 лютого відбулися масові розстріли мирних громадян під час акцій протесту на Майдані. За цих пару днів на Майдані загинули 115 осіб, включаючи міліціонерів та найбільше людей загинуло 20 лютого, більшість – від куль снайперів. Згодом загиблих учасників акцій протесту почали називати «Небесною сотнею».

Посилання на джерело: http://te.20minut.ua/Podii/ukrayina-vshanue-pamyat-geroyiv-nebesnoyi-sotni-druga-richnitsya-10483461.html

546318

Адреса сайту: http://nebesna.pravda.com.ua

САЙТ-РЕКВІЄМ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ТИМ, ХТО ЗАГИНУВ НА МАЙДАНІ У БУРЕМНІ ДНІ ЄВРОРЕВОЛЮЦІЇ. ГЕРОЇ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ПОВСТАЛИ ПРОТИ НАСИЛЛЯ, НЕСПРАВЕДЛИВОСТІ ТА БРУТАЛЬНОГО ЗҐВАЛТУВАННЯ СВОЄЇ КРАЇНИ… КОЖЕН ЗДІЙСНИВ ОСОБИСТИЙ ПОДВИГ — ВІДДАВ НАЙЦІННІШЕ — СВОЄ ЖИТТЯ ЗАРАДИ НОВОЇ УКРАЇНИ. ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ! ІСТОРІЇ ДЛЯ ЦЬОГО САЙТУ ПИСАЛИ УКРАЇНСЬКІ ЖУРНАЛІСТИ. ПИСАЛИ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ГЕРОЇ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ОЖИВАЛИ ТУТ… ПИСАЛИ, АБИ РОЗПОВІСТИ, ЧИМ ЖИЛИ ЦІ «ВОЇНИ СВІТЛА». ЩО ЛЮБИЛИ. У ЩО ВІРИЛИ. ЗА ЩО СТОЯЛИ НА МАЙДАНІ.