АКЦІЯ “ДЕРЕВО ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО”

4265055be3beaaf81a714f7050058412Україна прагне стати повноцінним учасником передових світових процесів, і реформування економіки з врахуванням екологічних аспектів. Дбайливе ставлення до  природного середовища – важливий крок на цьому шляху.

З метою забезпечення суттєвого поліпшення стану довкілля, поєднання зусиль державних органів, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, установ, широких верств населення у вирішенні екологічних завдань, відродження традицій українського народу щодо шанобливого ставлення до навколишнього природного середовища в країні щорічно у квітні – травні поводяться заходи з озеленення та благоустрою територій. В ці дні Україна відзначає День довкілля і День Землі.

 Фото0646

Фото0649

Учні 5 і 6 класу Ясенівської ЗОШ І-ІІ ст. продемонстрували свою громадянську позицію, небайдужість до стану довкілля, повагу і любов до рідної країни, рідної землі. В рамках двомісячника благоустрою до Дня довкілля вони долучилися до акції «Дерево для майбутнього». Учні озеленили територію школи та сільського музею, посадивши там 15 плодових дерев.

Активна участь школярів в подібних акціях, переконані вчителі, свідчить про зростання свідомості підростаючого покоління.